Usługi

Nasze usługi:

Sieci wodne i kanalizacyjne

Specjalizujemy się przede wszystkim w wykonywaniu przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Podejmujemy się także prac związanych z budową oczyszczalni ścieków, systemów odprowadzających oraz sieci wodno-kanalizacyjnych.

Zadzwoń: +48 846866599

Instalacje centralnego ogrzewania

Wykonujemy nowe instalacje i modernizujemy istniejące, które zasilane są min. z kotłowni gazowych, olejowych, opalanych paliwem stałym oraz z węzłów cieplnych. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu kotłowni stosując materiały i urządzenia renomowanych firm tj. BUDERUS, VAILLANT, VIESSMANN, JUNKERS i in.

Zadzwoń: +48 846866599

Naprawy i konserwacja pieców gazowych

Wykonujemy naprawy piecyków gazowych, a także przeprowadzamy ich coroczne przeglądy techniczne, czyszczenie podzespołów oraz analizę spalin. Te i inne czynności serwisowe są wykonywane przez naszych pracowników zgodnie z technologią napraw producentów piecyków gazowych z wykorzystaniem tylko oryginalnych części zamiennych. Współpracujemy z wiodącymi na rynku firmami w zakresie piecy gazowych.

Zadzwoń: +48 846866599

Zaufaj PROFESJONALISTOM i dołącz do naszych ZADOWOLONYCH klientów
Możesz liczyć na indywidualne podejście do każdego zlecenia, profesjonalizm oraz wykwalifikowany personel

Materiały

W naszych realizacjach wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości ze sprawdzonych i zaufanych źródłem wprost od czołowych i wiodących dostawców.

Naprawy i konserwacje

W naszej ofercie znajdują się również szeroko pojęte naprawy i konserwacje sieci wodno-kanalizacyjnej oraz grzewczej zarówno w domach jak i firmach.